Love Creativity Loveglass Header Image

Hledáte zábavné tvoření, originální dárek nebo třeba doplněk k novým šatům? Vyzkoušejte skleněné magnety a šperky Loveglass. Výroba není nijak složitá, proto můžete tvořit i s dětmi. Skleněné čočky se nabízejí v různých tvarech a velikostech. Velmi snadno si z nich můžete vyrobit magnety na ledničku, stylové náušnice, přívěšky na krk nebo na klíče. Můžete si také vytvořit slušivé čelenky s výměnnými ozdobami nebo sponky, což jistě ocení malé holčičky i jejich maminky. Vyražte ven s partnerem jako dokonalý pár díky sladěným šperkům s jeho manžetovými knoflíčky. Vše potřebné pro výrobu i již hotové výrobky naleznete na lovecreativity.cz

Motivy podle
vlastního vkusu

Sami rozhodnete, jaký motiv pod čočku zvolíte. Nemusí to být jen vytištěný obrázek či fotka. Ideální jsou čtvrtky na scrapbook, které se vyrábějí v ohromujícím množství barev a vzorů. Můžete využít mapy, noviny, noty nebo třeba balicí papír se zajímavým vzorem. Místo podlepení čočky papírovým motivem ji můžete také natřít lakem na nehty, nejlépe metalickým, vytvoříte tak luxusně vypadající sadu šperků.

Inspirace

Illustration photo Illustration photo Illustration photo Illustration photo Illustration photo Illustration photo

Jak začít

Jako základ potřebujete skleněné čočky, lepidlo a lak. Dále komponenty podle toho, co budete chtít vytvořit – magnety, háčky pro vytvoření přívěšku, řetízek nebo lanko na krk, polotovar pro výrobu náušnic či manžetových knoflíčků. Pokud začínáte, vyzkoušejte určitě testovací sady, ve kterých máte připravené vše potřebné k výrobě. Součástí každé sady je i podrobný návod. Jednotlivé komponenty můžete zakoupit v eshopu lovecreativity.cz.

Pokud se Vám magnety a šperky líbí, ale do výroby se pustit nechcete, můžete si objednat již hotové produkty, výrobu na míru.

Kreativní sady
pro vaše tvoření

Podívejte se, jaké sady nabízíme a co vše v nich naleznete. Návod na tvoření je vložen v každé sadě a našem youtube profilu je k dispozici i videonávod a tipy pro tvoření.

A nezapomeňte nám poslat fotku, jak se Vám to povedlo.

do eshopu

K poskytování služeb na tomto webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu dáváte souhlas s ukládáním cookies. souhlasím více informací